UAH
История компании Предприятие государственной криминально-исполнительной службы Украины (№76), ГП в Иванчах (Украина) - Allbiz
Premium Standard
Отзывов: 0
Предприятие государственной криминально-исполнительной службы Украины (№76), ГП
+38 (097) 873-14-46

История предприятия Предприятие государственной криминально-исполнительной службы Украины (№76), ГП

Інформація про виробництво

 

    На даний час виробничі площі підприємства складають 6400 м2, установа має власну під’їзну залізничну колію. Енергетична потужність підприємства 2800 кВА, забезпечення водою здійснюється із власних свердловин.
    Основними напрямками діяльності підприємства Полицької виправної колонії № 76 є виробництво та реалізація продукції виробничо-технічного призначення та товарів народного споживання, в таких галузях як:

  • виробництво облицювального матеріалу з природного каменю, оброблення каменю (бруківка дорожня, лещатка);
  • виробництво виробів з цементу (стінові блоки, плитка тротуарна, будівельні вироби з бетону та ін.);
  • виробництво металевих виробів та виробів з дроту (секції загорожі, сітка "рябиця", решітки та ін.);
  • виробництво швейних виробів (костюми робочі, рукавиці робочі, взуття робоче та ін.);
  • виробництво столярних виробів (віконні та дверні блоки, кухонні куточки, колиски та ін.).

Цех №1 – введено в експлуатацію 1970 року. Загальна площа цеху встановлює 1760 м2. Основні напрямки цеху виготовлення бруківки дорожньої, на виготовленні якої задіяні близько п’ятдесяти засуджених. Також в цеху виготовляються пінобетонні блоки для чого встановлена лінія по їх виготовленню.
Цех №2 – введено в експлуатацію 1974 року. Загальна площа цеху складає 3504 м2. Основні напрямки цеху виготовлення металовиробів, в цеху встановлено різноманітне технічне обладнання для роботи з металом (зварювальне обладнання, ковальсько-пресове обладнання, свердлильне та ін.) В цеху також виготовляється бруківка дорожня, на роботах з якою задіяні близько тридцяти засуджених.
Цех №3 – введено в експлуатацію в 1987 році. Загальна площа цеху 1920 м2. Основний напрямок цеху виготовлення виробів з цементу та бетону. В цеху встановлена лінія по виготовленню шлакоблоків, встановлено обладнання для виготовлення плитки тротуарної, бордюрів дорожніх, кругів колодязних, євро-паркану та ін.. Цех також займається обробленням каменю базальтового і виготовляє бруківку, де задіяні понад 60 засуджених.

Швейна дільниця – введена в експлуатацію 1967 році. Площа цеху 940 м2. В цеху встановлена конвеєрна лінія по виготовленню швейних виробів, яка нараховує 50 одиниць швейної техніки (швейні машинки, диробійні, оверловочні, ґудзикові та ін.) На другому поверсі цеху знаходиться розкрійна дільниця. В цеху працює близько 40 чоловік з числа засуджених.
  Столярна дільниця – введена в експлуатацію в 1968 році. Площа цеху складає 710 м2. В цеху використовується двадцять одиниць обладнання з деревообробної групи (фрезувальні станки, торцовочні, фугувальні, рейсмуси, та ін.) використовується різноманітний ручний електроінструмент, є власна пилорама. Всього в цеху працює понад 30 засуджених.

 

LiveInternet

Описание

Исторические сводки о компании Предприятие государственной криминально-исполнительной службы Украины (№76), ГП.